Zamgławiacz do wentylatorów szklarniowych Holland Heater

Zamgławiacz do wentylatorów szklarniowych Holland Heater
Stara cena: 1214.01 PLN
Cena brutto: 729.88 PLN
Cena netto: 593.40 PLN
Ilość:
Zapytaj o produkt Drukuj (PDF)

Zamgławiacz do wentylatorów szklarniowych Holland Heater

Zamgławiacz w formie okręgu, na którym umieszczone są dysze rozpraszające wodę. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej. W dolnej części okręgu znajduje się konektor umożliwiający podłączenie przewodu doprowadzającego wodę. Podłączenie wody posiada gwint 3/8". Wyróżnia się dwa rodzaje zamgławiaczy w zależności od ilości dysz:

  • 4-dyszowe
  • 6-dyszowe

 

Ilość dysz: 6

Materiał: Stal nierdzewna 

Średnica (cm): 45

Średnica dyszy (mm): 0,20 SS-UNC 10-24

 

Przygotuj się na wiosenne przymrozki

2021-03-04
Klimat Polski nie sprzyja całorocznej uprawie roślin dlatego stosuje się urządzenia wspomagające dostosowanie warunków klimatycznych tak aby sprzyjały one wzrostowi roślin.

Szczególnie ważne są momenty w okresie wiosennym kiedy rośliny są w fazie wzrostowej wtedy ich wrażliwość na niskie temperatury jest największa
więcej

W jaki sposób niwelować koszty ogrzewania szklarni? Porady i wskazówki.

2018-02-07
Zwiększone koszty paliwa sprawiają, że koszty utrzymania odpowiedniej temperatury są znaczącym obciążeniem dla wielu plantatorów szklarniowych. Jak zatem hodowcy mogą radzić sobie z wysokimi kosztami energii w szklarni? Problem można rozwiązać na kilka różnych sposobów. Hodowcy mogą oszczędzać energię za pomocą prostych działań, które wpływają na zmniejszenie strat energii cieplnej.
więcej