Aktualności

Nagrzewnice gazowe z serii LTU z zamkniętą komorą spalania idealnie sprawdzą się do ogrzewania upraw roślin, które są wrażliwe na duże ilości dwutlenku węgla. Proces wytwarzania ciepła nie generuje CO2 do pomieszczenia szklarni lub tunelu.
29.09.2021 Czytaj więcej
Do uprawy papryki wymagane jest zapewnienie odpowiedniej temperatury otoczenia co w naszych warunkach klimatycznych jest utrudnione ze względu na krótki okres występowania wysokich temperatur oraz niewielka ilość dni słonecznych w ciągu roku. Aby wydłużyć okres uprawy stosuje się różnego rodzaju szklarnie i tunele foliowe, które umożliwiają stworzenie odpowiednich warunków.
14.03.2021 Czytaj więcej
Firma HollandHeater została utworzona w 1975 roku przez J. van Dijk w Holandii. Od początku istnienia firma zajmuję się produkcją oraz dystrybucją asortymentu do wyposażenia i obsługi kurników, chlewni oraz szklarni. Firma HollandHeater jest jest liderem na rynku nagrzewnic oraz wentylatorów. Produkty firmy HollandHeatercharakteryzują się wysoką jakością, elastycznością oraz niezawodną obsługą klienta.
03.02.2021 Czytaj więcej
Utrzymanie odpowiedniej temperatury ma istotne znaczenie ze względu na wrażliwość uprawianych roślin lub hodowanych zwierząt na jakiekolwiek odchylenia od pożądanej temperatury, które mogą stanowić duże zagrożenie. Dlatego urządzenia firmy Winterwarm wyróżniają się precyzyjnym działaniem i funkcjonalnością, ale również bezawaryjnym użytkowaniem.
03.03.2021 Czytaj więcej
Klimat Polski nie sprzyja całorocznej uprawie roślin dlatego stosuje się urządzenia wspomagające dostosowanie warunków klimatycznych tak aby sprzyjały one wzrostowi roślin. Szczególnie ważne są momenty w okresie wiosennym kiedy rośliny są w fazie wzrostowej wtedy ich wrażliwość na niskie temperatury jest największa
04.03.2021 Czytaj więcej
Zwiększone koszty paliwa sprawiają, że koszty utrzymania odpowiedniej temperatury są znaczącym obciążeniem dla wielu plantatorów szklarniowych. Jak zatem hodowcy mogą radzić sobie z wysokimi kosztami energii w szklarni? Problem można rozwiązać na kilka różnych sposobów. Hodowcy mogą oszczędzać energię za pomocą prostych działań, które wpływają na zmniejszenie strat energii cieplnej.
07.02.2018 Czytaj więcej
Komputer klimatyczny HortiMax Go! to urządzenie służące do sterowania warunkami klimatycznymi, nawadnianiem i nawożeniem za pomocą jednego sterownika. Promocja na komputer HortiMax Go! do 8 grudnia 2017 roku !
22.11.2017 Czytaj więcej
Nowa polska wersja witryny Holland Heater Firma Holland Heater stworzyła nową stronę specjalnie na potrzeby rynku polskiego. Polska wersja nowej oficjalnej strony internetowej Holland Heater. Nowa strona internetowa ma na celu zoptymalizować działania na rzecz promocji i sprzedaży produktów holenderskiej marki Holland Heater. Nową witrynę można odwiedzić pod adresem: https://www.hollandheater.nl/pl
24.10.2017 Czytaj więcej
W naszym poradniku znajdą Państwo wskazówki dotyczące uprawy roślin w szklarni i tunelu foliowym. W informatorze można uzyskać informację odnośnie wymagań glebowych, świetlnych oraz zapotrzebowania na składniki pokarmowe. Poradniki zawierają informacje na temat zabiegów pielęgnacyjnych dla każdej z roślin
10.10.2017 Czytaj więcej
Ogrzewanie w szklarni i tunelach foliowych chroni plony przed niską temperaturą, wydłużając okres wegetacji roślin. Aby stworzyć idealne warunki należy umiejętnie sterować temperaturą w zależności od warunków atmosferycznych na zewnątrz. Ogrzewanie może odbywać się za pomocą wody, gazu, powietrza oraz prądu.
05.10.2017 Czytaj więcej
Szklarnia umożliwia uprawę roślin przez cały rok, nawet w okresie zimy gdy temperatura gruntu oraz powietrza wynosi poniżej zera. Uprawa roślin pod osłonami zwiększa wydajność produkcyjną dzięki temu hodowcy są w stanie dobrze prosperować przez cały rok. W zależności od rodzaju roślin i ich wymagań wyróżnia różne rodzaje upraw pod osłonami.
Uprawy pod osłonami wymagają szczególnej pielęgnacji, a ich nawadnianie powinno charakteryzować się wyjątkową precyzją. Proponujemy Państwu szeroką gamę niezawodnych produktów kroplujących. Dodatkowo do wspomagania ukorzenienia się i kiełkowania roślin posłużą Państwu oferowane przez firmę HB-System zamgławiacze i mikrozraszacze drobnokropliste.
06.12.2016 Czytaj więcej