Aktualności

Przerwa świąteczna

2020-12-21
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
więcej

Systemy grzewcze w uprawie szklarniowej lub tunelowej papryki

2020-12-14
Do uprawy papryki wymagane jest zapewnienie odpowiedniej temperatury otoczenia co w naszych warunkach klimatycznych jest utrudnione ze względu na krótki okres występowania wysokich temperatur oraz niewielka ilość dni słonecznych w ciągu roku. Aby wydłużyć okres uprawy stosuje się różnego rodzaju szklarnie i tunele foliowe, które umożliwiają stworzenie odpowiednich warunków.
więcej

W jaki sposób niwelować koszty ogrzewania szklarni? Porady i wskazówki.

2018-02-07
Zwiększone koszty paliwa sprawiają, że koszty utrzymania odpowiedniej temperatury są znaczącym obciążeniem dla wielu plantatorów szklarniowych. Jak zatem hodowcy mogą radzić sobie z wysokimi kosztami energii w szklarni? Problem można rozwiązać na kilka różnych sposobów. Hodowcy mogą oszczędzać energię za pomocą prostych działań, które wpływają na zmniejszenie strat energii cieplnej.
więcej

Promocja na komputer HortiMax Go! do 31 grudnia 2017 roku !

2017-11-22
Komputer klimatyczny HortiMax Go! to urządzenie służące do sterowania warunkami klimatycznymi, nawadnianiem i nawożeniem za pomocą jednego sterownika.
Promocja na komputer HortiMax Go! do 8 grudnia 2017 roku !
więcej

Nowa oficjalna strona producenta Holland Heater w polskiej wersji !

2017-10-24
Nowa polska wersja witryny Holland Heater
Firma Holland Heater stworzyła nową stronę specjalnie na potrzeby rynku polskiego. Polska wersja nowej oficjalnej strony internetowej Holland Heater.
Nowa strona internetowa ma na celu zoptymalizować działania na rzecz promocji i sprzedaży produktów holenderskiej marki Holland Heater.
Nową witrynę można odwiedzić pod adresem: https://www.hollandheater.nl/pl
więcej

Poradnik uprawy roślin w szklarniach i tunelach foliowych

2017-10-10
W naszym poradniku znajdą Państwo wskazówki dotyczące uprawy roślin w szklarni i tunelu foliowym.
W informatorze można uzyskać informację odnośnie wymagań glebowych, świetlnych oraz zapotrzebowania na składniki pokarmowe. Poradniki zawierają informacje na temat zabiegów pielęgnacyjnych dla każdej z roślin
więcej

Systemy grzewcze w szklarniach i tunelach foliowych

2017-10-05
Ogrzewanie w szklarni i tunelach foliowych chroni plony przed niską temperaturą, wydłużając okres wegetacji roślin. Aby stworzyć idealne warunki należy umiejętnie sterować temperaturą w zależności od warunków atmosferycznych na zewnątrz. Ogrzewanie może odbywać się za pomocą wody, gazu, powietrza oraz prądu.
więcej

Uprawa pod osłonami - rodzaje szklarni

Szklarnia umożliwia uprawę roślin przez cały rok, nawet w okresie zimy gdy temperatura gruntu oraz powietrza wynosi poniżej zera. Uprawa roślin pod osłonami zwiększa wydajność produkcyjną dzięki temu hodowcy są w stanie dobrze prosperować przez cały rok. W zależności od rodzaju roślin i ich wymagań wyróżnia różne rodzaje upraw pod osłonami.
więcej

Nawadnianie w szklarni

2016-12-06
Uprawy pod osłonami wymagają szczególnej pielęgnacji, a ich nawadnianie powinno charakteryzować się wyjątkową precyzją. Proponujemy Państwu szeroką gamę niezawodnych produktów kroplujących. Dodatkowo do wspomagania ukorzenienia się i kiełkowania roślin posłużą Państwu oferowane przez firmę HB-System zamgławiacze i mikrozraszacze drobnokropliste.
więcej

Nagrzewnice gazowe olejowe i wodne Holland Heater

2017-02-03
Firma HollandHeater została utworzona w 1975 roku przez J. van Dijk w Holandii. Od początku istnienia firma zajmuję się produkcją oraz dystrybucją asortymentu do wyposażenia i obsługi kurników, chlewni oraz szklarni. Firma HollandHeater jest jest liderem na rynku nagrzewnic oraz wentylatorów. Produkty firmy HollandHeatercharakteryzują się wysoką jakością, elastycznością oraz niezawodną obsługą klienta.
więcej