Zamgławiacz do wentylatorów szklarniowych Holland Heater

Stara cena: 1214.01 zł Cena brutto: 729.88
Cena netto: 593.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1214.01

Zamgławiacz do wentylatorów szklarniowych Holland Heater

Zamgławiacz w formie okręgu, na którym umieszczone są dysze rozpraszające wodę. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej. W dolnej części okręgu znajduje się konektor umożliwiający podłączenie przewodu doprowadzającego wodę. Podłączenie wody posiada gwint 3/8". Wyróżnia się dwa rodzaje zamgławiaczy w zależności od ilości dysz:

  • 4-dyszowe
  • 6-dyszowe

 

Ilość dysz: 6

Materiał: Stal nierdzewna 

Średnica (cm): 45

Średnica dyszy (mm): 0,20 SS-UNC 10-24

 

Artykuły
Klimat Polski nie sprzyja całorocznej uprawie roślin dlatego stosuje się urządzenia wspomagające dostosowanie warunków klimatycznych tak aby sprzyjały one wzrostowi roślin. Szczególnie ważne są momenty w okresie wiosennym kiedy rośliny są w fazie wzrostowej wtedy ich wrażliwość na niskie temperatury jest największa
04.03.2021 Czytaj więcej
Zwiększone koszty paliwa sprawiają, że koszty utrzymania odpowiedniej temperatury są znaczącym obciążeniem dla wielu plantatorów szklarniowych. Jak zatem hodowcy mogą radzić sobie z wysokimi kosztami energii w szklarni? Problem można rozwiązać na kilka różnych sposobów. Hodowcy mogą oszczędzać energię za pomocą prostych działań, które wpływają na zmniejszenie strat energii cieplnej.
07.02.2018 Czytaj więcej